Karborit Mücevherler hakkında en çok sorulan soruları biraraya getirdik

Aklınıza gelip de burada cevaplamadığımız bir başlık var ise lütfen bize yazın, derhal cevaplayalım ve sitemize ekleyelim.

Sipariş Nasıl Verebiliyoruz ?

Ürünlerimizi şubelerimizde deneyimli ekibimiz eşliğinde detaylandırarak sipariş verebilirsiniz. Tektaş ve diğer kategorilerdeki mücevherlerimizi deneyerek, istediğiniz pırlanta kesimi, karatı ve özelliğini belirleyerek, siparişini verebilirsiniz.

Mücevherimi kendim tasarlamak istiyorum…

Neden Fiyatlarınız Websitenizde Yok?

Her bir mücevherin, ağırlık, işçilik, altın ayarı ile üzerindeki taşların cinsi, karatı ve özelliğine göre fiyatı değişmektedir. Dolayısıyla bu faktörler netleştikten sonra fiyat verilmesi daha sağlıklı olacaktır. Yine de bize ulaştığınızda ortalama bir fiyat tabii ki paylaşmaktayız. 

Kaç gün içinde teslim alabilirim?

Mücevherinize deneyimli ekibimiz ile beraber karar verdikten sonra 5 ile 7 iş günü içinde hazırlanmaktadır. Model, ölçünüz vb tasarımları etkileyecek durumlara göre bu süre biraz daha uzayabilir.

Mücevherlerinizi nerede görebilirim?

İstanbul da Kapalıçarşı, Beşiktaş, Bebek ve Bağdat Cad de ofislerimiz mevcuttur. Ayrıca İzmir, Bursa, Ankara ve Adana’da da ofislerimiz hizmetinizdedir. Aşağıdaki bağlantı ile kendimize ait ofislerimizin tel ve adreslerini bulabilirsiniz.

Şubelerimiz

Hazır alabileceğim mücevherler mevcut mu?

Evet. Satış ofislerimizde çeşitli mücevherler, taşlar bulunmaktadır. En çok aranan, tercih edilen mücevherlerden sürekli hazır koleksiyon bulundurmaktayız.

Randevu

Şubelerimizde randevu ile servis vermekteyiz ve her ziyaretten sonra temizlik yapılıyor o yüzden sizden ricamız ziyaret öncesinden haber vermeniz

Mücevherleriniz Altın mı?

Mücevherlerimizde 14 veya 18 ayar altın kullanmaktayız. Özel istek durumlarında Platin de çalışabiliyoruz.

Garanti ?

Karborit taşlarınız ömür boyu parlaklık ve rengini kaybetmez. Garanti sertifikasında da yazılıdır zaten… 

İade ?

Satın aldığınız Karborit mücevherlerden memnun kalmadığınız durumda (hiç karşılaşmadık) etiketini çıkarmadan bize rahatlıkla iade edebilir, ödediğiniz ücreti geri alabilirsiniz.

Değişim ?

Belli bir süre sonra taşınızı büyütmek istediğinizde taş değeri olarak bir kaybınız olmaz. Yeni taşınız ile eski taşınız arasındaki farkı ödersiniz sadece.

Bakım ve Tadilat

Her pırlanta mücevher gibi Karborit mücevherleriniz de, kullanıma bağlı olarak 2 senede bir bakım işlemine girmesinde fayda vardır. ilk bakım için sizden hiçbir ücret istenmez.

Satış noktalarınızda fiyatlar değişir mi?

Hayır, değişmez.

Sertifikanız Var Mı?

Tüm Karborit mücevherler kendi sertifikası ile servis edilmektedir.

Sorunuz ?
1
Nasıl yardımcı olabiliriz ?
Merhaba, hangi ofisimiz ile sizlere nasıl yardımcı olabiliriz ?