fbpx

Anneler Günü için Özel Fiyat Listesi

Fiyatlar sayfanın en altında

Karborit Özet ile nedir?

Karborit, kısaca eşe dosta arkadaşlarınıza hatta kuyumcunuza karşı tereddüt duymadan, gönül rahatlığı ile Pırlanta Yerine kullanabileceğiniz, size aynı mutluluğu ve sahip olma duygusunu verecek, 3-5 sene sonra ÇÖP OLMAYACAK, gerektiğinde bozdurabileceğiniz, değiştirebileceğiniz yeni nesil bir mücevherdir.

Karborit Star ☆ Nedir?

Karborit Star … laboratuvara bile gönderseniz pırlanta raporu alacak olan taşımızdır. O kadar iddialıyız.

Kimler Karborit Star kalitesine baksın veya ilgilensin?

Teklif edecekseniz ve ne olursa olsun her şekilde pırlanta raporu alabilsin derseniz Karborit Star ☆ doğru bir seçimdir.

 

Karborit Lüks Bir Mücevherdir !

İnsanın hayatını sürdürmesi için gerekli olmayan her şey, onun için lükstür. Tanımı gereği lüks, gereksiz yani fuzuli olandır. Ama neyin ihtiyaç, neyin lüks olduğu insandan insana değişir. Her insan, kendi gelir durumuna göre, ihtiyaç ve lüks tanımı yapar. Karborit, pırlanta gibi aslında ihtiyacınız olmayan ancak sahip olduğunuzda sizi mutlu eden lüks bir üründür.

Pırlanta Yerine Alsam ?

Karborit çok daha uygun bir bütçeye, pırlanta gibi, pırlanta yerine takıp keyfini sürebileceğiniz bir mücevherdir. Herkes karborit almak zorunda tabii ki değil. Özellikle sizin için öncelikli kişi eğer size bir pırlanta alıyor ise durdurmayın sakın. Ancak pırlantaya vereceğiniz paranız sizin için önemli ise, ve tasarruf edeceğiniz rakamı farklı bir şekilde kullanabilecekseniz Karborit alın.

E-ticaret ?

Internetten, uzaktan satış ile alınabilecek değersiz bir mücevher değildir. Emek vermelisiniz, dokunmalısınız, bakmalısınız bir bağ kurmalısınız. Evet, ufak da olsa taşlardan bazılarını sevecek bazılarını sevmeyeceksiniz. E-ticaretimiz YOKTUR. Kendimize ait şubelerimizde birebir randevu ile servis vermekteyiz.

Nasıl Üretiliyor ?

Yukarıda gördüğünüz makine bir CVD pırlanta üretim cihazıdır. Pırlanta %100 Karbondur aslında. Düdüklü tencereye benzer kapalı ortama karbondioksit gazı (CO2) verilir ve içinden oksijen çekildiğinde geriye kalan karbonun tohum taşın üstüne yüksek ısı sayesinde kendiliğinden yapışması ve büyümesi sağlanır.

CVD Makinesinden Çıkmış Hali

Makineden sol üst şekilde gördüğünüz gibi çıkan Karboritlerden dış yüzeydeki (makine soğurken oluşan karbon parçalar) uygunsuz parçalar kesilir ve ayrılır.

Karborit Doğal Pırlanta ve CVD Pırlanta

Karborit hammaddesinin üretim sonrası hali, doğal pırlantanın ve CVD Pırlantanın makine den çıkmış durumu. Aralarındaki tek fark Karborit sertliği 9.8, Pırlanta ve CVD Pırlanta sertliği ise 10 dur. Aralarında matemetiksel bir oran yoktur. Safir Zümrüt Kubik Zirkon vs 7 ler 8 lerdedir ama demprem ölçüsü gibi sertlik derecelerindeki farkların araları çok açıktır. %10-15 daha sert gibi DEĞİL…

Farklı Kesimler Mevcut mu ?

Evet, hayalinizdeki pırlanta mücevherin kesimlerinin hepsi Karborit olarak mevcuttur.

Pırlanta fiyatı neredeyse !!

Bazen bu yorum veya soruları alıyoruz. Burada önemli olan, pırlantasını almayi dusundugunuz bir yüzük ile ilgili tercihinizi Karborit te kullanmanız. Hayatın olağan akışında 1.5 ct pırlanta almayı düşünüyorsanız o zaman aynı boy Karborit düşünün. Aksi takdirde 1.5 ct bir pırlantanın fiyatını sormadan (almak istemiyorsanız sormazsınız zaten), ögrenmeden Karborit fiyatlarına ”pırlanta fiyatı” demek haksızlık olur.

Karborit Bakım?

Karborit de pırlanta gibi kullanırsınız. Hiçbir maddeden (kimyasal, havuz kloru, çamaşır suyu, tuz ruhu vb…) etkilenmez. Sadece arada sırada pırlantalarınıza yaptığınız (yapmanız gereken) basit bir temizlik işlemi ile toz, parfüm, el teri gibi dış etkenlerden temizlemeniz yeterlidir. Karborit taşlarınız hiçbir zaman parlaklığını kaybetmez. Sıcak su, sıvı bulaşık deterjanı ve eski bir diş fırçası tek ihtiyacınız. 10 dakika bu su içinde bırakı, fırçalamanız ve durulamanız yeterlidir.

İade Değişim Bozdurma

Karborit mücevherlerinizi etiketi çıkmadan aldığınız günkü durumu değişmemiş olarak 7 gün içinde iade edebilirsiniz. Değişim ve büyütmeler de sadece taş farkı ve oluşacak model farkını dikkate almak gerekir. Bozdurmanız gerekir ise, bize önceden haber verip, herhangi bir şubemizde işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sertifikası var mı ?

Karborit mücevherleriniz orjinal sertifikası ile birlikte gelir. Sertifikanın üstünde taşınızın değerleri ve tüm detayları yazılıdır.
Karborit

 

 

 

 

 

 

 

Hakkımızda
İletişim
Ofislerimiz
1
Karborit Yardım Hattı
Merhaba 👋
Hangi ofisimizle size yardımcı olmamızı istersiniz?